NEC 32″ MULTISYNC M321 FHD 450 NITS 24/7
478,85 € + ALV
NEC 32″ MULTISYNC M321 FHD 450 NITS 24/7
Slut i lager
Ytterligare information
| Vikt | 9,8 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 87 × 16 × 52,7 cm |
| Kirkkaus, cd/m² | 450 |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1100:1 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 8 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 726.5 x 66.5 x 425.4 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Tuotteen paino, kg | 6.3 |
| Liitännät | USB-A (USB 2.0), HDMI, DisplayPort, Audio (3.5mm), RS-232 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Energialuokka | G |
| Virrankulutus, W | 40 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.5 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Kehyksen paksuus, mm | 11.8 (top); 11.9 (left and right); 17.2 (bottom) |
| Käyttölämpötila, °C | 0-40 |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Kaiuttimien teho, W | 2 x 5 |
| Wi-Fi | Ei |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Näytön koko, " | 32 |
| Toiminta-aika | 24/7 |
| Alkuperämaa | KIINA |





