SAMSUNG GALAXY A17 LTE GRAY 128GB
193,80 € + ALV
SAMSUNG GALAXY A17 LTE GRAY 128GB
313 i lager
Beskrivning
Kaikki mitä tarvitset, ja vähän enemmän
Samsung Galaxy A17 4G tarjoaa
helppokäyttöisen puhelimen, jossa on
kaikki tärkeimmät toiminnot. Runsaasti
tallennustilaa, tehokas akku ja laadukkaat
kamerat tekevät siitä erinomaisen valinnan.
AI-toiminnot tarjoavat apua juuri silloin kun
sitä tarvitset ? Awesome Intelligence!
Tehoa arkeen
Suuren 5000 mAh akun ja nopean 25 W
latauksen ansiosta voit käyttää puhelintasi
koko päivän ilman huolta akun kestosta.
Jopa 256 Gt tallennustilan (ja microSD-kortin
tuen jopa 2 Tt asti) ansiosta sinulla on tilaa
kaikelle tarpeelliselle. Samsung Knox Vault
suojaa sisältösi ja tekee suurten tiedostojen
tallentamisesta ja käsittelystä helppoa.
Tutki luovuuttasi
Samsung Galaxy A17 4G:ssä on
kolmoiskamera, jossa on 50 MP:n pääkamera
(OIS:llä), 5 MP:n ultralaajakulma ja 2
MP:n makro, sekä 13 MP:n selfie-kamera.
Olipa kyseessä maisemakuva, lähikuva tai
selfie, saat teräviä ja eläviä tuloksia. Voit
myös säätää värisävyjä ja saada älykkäitä
muokkausvinkkejä.
Parempi näyttökokemus
6,7 tuuman FHD+ Super AMOLED -näyttö 90
Hz:n virkistystaajuudella tarjoaa kirkkaan,
värikkään ja erittäin sulavan visuaalisen
kokemuksen ? täydellinen elokuvista
sosiaaliseen mediaan.
Hyödynnä tekoälyä
Galaxy A17 4G tarjoaa helpon pääsyn Aitoimintoihin.
Yksinkertainen painallus vie
sinut nopeasti avun äärelle, olipa kyseessä
viestin kirjoittaminen tai näytöllä näkyvän
tiedon saaminen ? Awesome Intelligence!
Ohut ja moderni design
Vain 7,5 mm paksu Galaxy A17 4G on kevyt ja
kätevä ottaa mukaan minne tahansa.
Turvallisuus ja kestävyys
IP54-luokituksen ansiosta puhelin on
suojattu pölyltä ja roiskeilta. Samsung Knox
Vault ja säännölliset turvallisuuspäivitykset
jopa 6 vuoden ajan varmistavat, että datasi
pysyy turvassa.
Ytterligare information
| Vikt | 0,28 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 17,4 × 8,5 × 2,8 cm |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Näytön koko, " | 6.7 |
| Takakamera, MP | 50 + 5 + 2 |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| RAM-muisti | 4 GB |
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP54 |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1080 x 2340 |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| Etukamera, MP | 13 |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 77.9 x 7.5 x 164.4 |
| Tuotteen paino, g | 190 |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 5 |
| Prosessorin malli | MKT G99 |
| Virkistystaajuus, Hz | 90 |
| Pakkaussisältö | Galaxy A17 5G |
| Kirkkaus, cd/m² | 1100 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 25 |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Maksimi muistikortin koko | 2 TB |
| Alkuperämaa | KIINA |














