PHILIPS M6805 ALL-IN-ONE AUDIO SYSTEM, 50W
183,20 € + ALV
PHILIPS M6805 ALL-IN-ONE AUDIO SYSTEM, 50W
3 i lager
Beskrivning
Kompakti monitoiminen mikrojärjestelmä toistaa niin internet-radiosta, Spotify Connectista, Bluetooth-yhteydellä ja CD-soittimesta. Siihen voi myös liittää muita lähteitä USB- tai ääniliitännällä. Nauti täyteläisestä äänestä järjestelmällä, joka sopii kaikkiin tiloihin.
- Internet-radio, DAB+
- Bluetooth, Spotify Connect
- USB, MP3/CD
- 50 W
Ytterligare information
| Vikt | 6,39 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50 × 33,8 × 22 cm |
| Bluetooth | Kyllä |
| Lyhyt yhteenveto | Kompakti monitoiminen mikrojärjestelmä toistaa niin internet-radiosta, Spotify Connectista, Bluetooth-yhteydellä ja CD-soittimesta. Siihen voi myös liittää muita lähteitä USB- tai ääniliitännällä. Nauti täyteläisestä äänestä järjestelmällä, joka sopii kaikkiin tiloihin. |
| Lähtöteho (RMS), W | 50 |
| Äänikanavat | 2.0 |
| FM radio | Kyllä |
| Tuetut mediatyypit | CD, CD-R/RW, MP3-CD, USB Flash |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | 802.11 a/b/g/n |
| Bluetooth-profiilit | A2DP, AVRCP |
| Kantama, m | 10 |
| Bluetooth-versio | 4.2 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), USB |
| Näytön koko, " | 2.4 |
| Kaiuttimien mitat (LxSxK), mm | 420 x 262 x 140 |
| Tuotteen paino, g | 4430 |
| Alkuperämaa | KIINA |



