MOTOROLA G06 TAPESTRY 4/64GB
122,60 € + ALV
MOTOROLA G06 TAPESTRY 4/64GB
163 i lager
Beskrivning
What?s your edge?
Esittelyssä moto g06 ? puhelin, joka on suunniteltu ylittämään odotuksesi. Nauti
suosikkisarjoistasi ja -elokuvistasi valtavalta, kirkkaalta 6,88″ näytöltä ? suurimmalta
moto g:ssä ? stereokaiuttimilla ja Dolby Atmos® -äänellä. Ota upeita kuvia kaikissa
valoissa 50 MP AI-kamerajärjestelmällä.
Hoida moniajo tehokkaasti jopa 12 Gt
RAM-muistilla ja RAM Boostilla. Saat mielenrauhaa edistyneiden
kestävyysominaisuuksien ja premium-muotoilun ansiosta: IP64-suojaus
, Corning®
Gorilla® Glass 3 ja nahkajäljitelmäviimeistely. Akku kestää jopa kaksi päivää yhdellä
latauksella. Lisäksi saat eksklusiiviset Moto-kokemukset, jotka tekevät
puhelimestasi turvallisemman, henkilökohtaisemman ja hauskemman. Circle to
Search -toiminnolla haet mitä tahansa näytöltä hetkessä. Saat enemmän moto
g06:lla.
Ytterligare information
| Vikt | 0,34 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 3,3 × 8,8 × 18 cm |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 34.61 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 2 |
| Näytön koko, " | 6.88 |
| Takakamera, MP | 50 |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| RAM-muisti | 4 GB |
| Akun kapasiteetti, mAh | 5200 |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP64 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1640 x 720 |
| Käyttöjärjestelmän versio | 15 |
| Kaksois-SIM ominaisuus | Kyllä |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Ei |
| NFC-tuki | Kyllä |
| Android Enterprise Recommended | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 77.5 x 8.31 x 171.35 |
| Tuotteen paino, g | 194 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 6.0 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prosessorin malli | MediaTek Helio G81 |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Liitännät | Audio (3.5mm), USB-C |
| GPS | Kyllä |
| GLONASS | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |













